W budynku

Urządzenia oraz akcesoria do instalacji wewnątrz budynku

budW tej kategorii znajdą Państwo wszelkie dostępne na rynku urządzenia oraz osprzęt do wszystkich instalacji oraz montażu w swoim domu. W dziale instalacji znajdą Państwo przede wszystkim: Rury i kształtki, zawory oraz pompy. Jak przy każdym montażu czy budowie domu będziecie potrzebować także rozdzielaczy czy też szafek oraz zabezpieczeń instalacji. Wodomierze oraz pompy i hydrofory pomogą podczas instalacji hydrauliki wraz z zestawami podtynkowymi. Odpowiednie napowietrzenie oraz regulacja temperatury w domu to zasługa klimatyzacji i wentylacji. W asortymencie również: systemy mocowań, złącza elastyczne, uzdatniacze wody, izolacje oraz armatura przeciwpożarowa.

Ogrzewanie to przede wszystkim urządzenia grzewcze oraz odpowiedni osprzęt. W naszej ofercie znajdą Państwo: kotły, grzejniki, nagrzewnice i kurtyny powietrzne, sterowniki do każdego urządzenia grzewczego w Państwa domu oraz kominy.

Ogrzewanie wody to bardzo ważny aspekt własnego mieszkania lub domu. Do prawidłowego funkcjonowania tej instalacji potrzebne są wymiennik i zasobniki oraz elektryczne podgrzewacze, których całą gamę znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

W poniższych zakładkach znajdą Państwo grupy produktów z naszego bogatego asortymentu zawierającego ponad 6000 pozycji. Po kliknięciu na miniaturę zostaną Państwo przekierowani na odpowiadającą kategorię na naszym sklepie internetowym:

NASI DOSTAWCY